Karrier

Projektasszisztens

Az eGOV Kft. egyik meghatározó szereplője az elektronikus közigazgatás fejlesztésének. Cégünk elsősorban IT és vezetési tanácsadás, adat- és fejlesztésmenedzsment, e-ügyintézési és minőségbiztosítási szolgáltatások nyújtásával foglalkozik.

Nálunk olyan innovatív szakértők mellett fejlesztheted magad, akik valódi értéket teremtenek és részt vesznek a digitális trendek formálásában.

Ha érdekel a projektek világa, szeretnéd megismerni, hogy hogyan működik a megvalósításuk a valóságban, akkor csatlakozz hozzánk!

Cégünk az alábbi pozícióra keres kollégát:

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Projektmenedzsment feladatok támogatása, megbeszélések dokumentálása, operatív feladatokban való részvétel
  • Projekt koordináció, adminisztratív feladatok elvégzése
  • Változáskezelési folyamatok támogatása és dokumentálása
  • Cégen belüli kapcsolattartás és együttműködés
  • Kapcsolattartás és együttműködés a megrendelőkkel

Milyen az ideális jelentkező számunkra?

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • MS Office Word, Excel legalább felhasználói szintű használata
  • Csoportmunkában való aktív együttműködés mellett önálló munkavégzés
  • Nyitott, érdeklődő személyiség

Milyen kompetenciák előnyösek még (nem feltétel) számunkra?

  • Felsőfokú végzettség
  • Idegennyelv-ismeret
  • Releváns projekt és pályázati tapasztalat
  • Közigazgatási, igazgatásszervezési vagy gazdasági/pénzügyi ismeretek

Mit kínálunk számodra?

  • Innovatív cégvezetés
  • Stabil működés és tervezhető karrierút
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapat
  • Személyes fejlődési lehetőség, rendszeres belső képzések és szakmai továbbképzések
  • Hibrid munkavégzés modern munkakörnyezetben

Munkavégzés helye és ideje

Budapest

Határozatlan idejű teljes munkaidő

Küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a megpályázott pozíció és a fizetési igény jelölésével a hr (kukac) egov (pont) hu e-mail címre.
Az eGOV  Kft. munkaerőfelvételi folyamatával kapcsolatos adatkezelési tájékoztatóját itt éred el. Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz adataid kezeléséhez.

E-mail cím: info [kukac] egov [pont] hu
Közbeszerzés: kozbeszerzes [kukac] egov [pont] hu
Tel.: +36 20 411 1668
Cím: 1054 Budapest, Zoltán u. 8., Félemelet 1.

eGov Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság
Számlázási és postázási cím: 1054 Budapest, Zoltán u. 8., Félemelet 1.
Ügyvezető: Kleinheincz Gábor
Cégjegyzékszám: Cg.01-09-707490
Nyilvántartó cégbíróság: Fővárosi Törvényszék
Adószám: 12870491-2-41
Közösségi adószám: HU12870491